Резултати от национален конкурс за учебна рисунка 2023 г.

XVI Konkurs sait

 

ПРОТОКОЛ С ЛАУРЕАТИ И НОМИНИРАНИ ОТ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕБНА РИСУНКА – 2023г.
           
I – ВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – НАТЮРМОРТ
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 18 Зара Тахир Мн. добър 4.97 НУИИ "Илия Петров"
2 15 Арина Разоренова Мн. добър 4.83 НГПИ "Св. Лука"
3 6 Галена Тотина Мн. добър 4.77 НГПИ "Св. Лука"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
4 17 Ния Георгиева Мн. добър 4.70 НУИИ "Илия Петров"
5 8 Карина Гановска Мн. добър 4.67 НУИИ "Илия Петров"
6 21 Юлия Георгиева Мн. добър 4.57 НГПИ "Св. Лука"
7 20 Валентина Нейчева Мн. добър 4.50 НГСЕИ, гр. Пловдив
8 3 Лора Бакърджиева Добър 4.47 НУИИ "Илия Петров"
9 13 Теодора Кюркчийска Добър 4.40 НУИИ "Илия Петров"
10 7 Ива Стефанова Добър 4.30 НГПИ "Св. Лука"
Забележка: Учениците, класирани на първо, второ и трето място получават едногодишна стипендия от Министерството на културата
           
II – РА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ГЛАВА
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 3 Кристиян Тодоров Отличен 5.50 НУИИ "Илия Петров"
2 5 Ивана Игнатова Мн. добър 5.43 НУИИ "Илия Петров"
3 2 Мария Драганова Мн. добър 5.27 НХГ "Цанко Лавренов"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
4 13 Дарко Седефчев Мн. добър 5.03 НГПИ "Св. Лука"
5 16 Илияна Димова Мн. добър 5.00 НУИИ "Илия Петров"
6 33 Севделина Спасова Мн. добър 4.87 НУИИ "Илия Петров"
7 34 Анита Гановска Мн. добър 4.80 НУИИ "Илия Петров"
8 24 Ивайло Пачов Мн. добър 4.60 НУИИ "Илия Петров"
9 21 Тодор Минков Мн. добър 4.53 НУИИ "Илия Петров"
10 11 Петър Попов Добър 4.33 НХГ "Цанко Лавренов"
Забележка: Учениците, класирани на първо, второ и трето място получават едногодишна стипендия от Министерството на културата
           
III – ТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ОБЛЕЧЕНА ФИГУРА
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 2 Никола Михайлов Отличен 5.83 НУИИ "Илия Петров"
2 14 Лора Трифонова Отличен 5.70 НГПИ "Св. Лука"
3 21 Николай Марков Отличен 5.63 НУИИ "Илия Петров"
4 4 Карина Андонова Отличен 5.60 НУИИ "Илия Петров"
4 11 Натали Златанова Отличен 5.60 НГПИ "Св. Лука"
5 19 Николай Ангелов Отличен 5.50 НУИИ "Илия Петров"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
6 3 София Сокерова Мн. добър 5.37 НУИИ "Илия Петров"
6 12 Пламен Вакрилов Мн. добър 5.37 НУИИ "Илия Петров"
7 8 Виктория Иванова Мн. добър 5.33 НГПИ "Св. Лука"
8 9 Виктория Тодорова Мн. добър 5.30 НУПИ "Проф. Венко Колев"
Забележка: На учениците, получили оценка над 5,50 /включително/, същата се признава за оценка по рисуване при кандидатстване в НХА! 
           
    Комисия:      
  Председател: Проф. Д-р Николай Младенов      
  Членове:      
  1 Проф. Десислава Минчева      
  2 Доц. Кирил Матеев      
Антикорупция

АНТИКОРУПЦИЯ

Галерия Дебют

ГАЛЕРИЯ ДЕБЮТ

Детска школа

ДЕТСКА ШКОЛА

Обществен съвет

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

<  March 2024  >
MTWTFSS
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
София, България