Ден на отворените врати в Художествената гимназия

11111 а

На 16 април /събота/ от 10 до 16 часа в сградата на НУИИ „Илия Петров″

на бул. „Васил Левски″ № 62, се проведе - ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ.

 

РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ ПО АТЕЛИЕТА

Галерия Дебют – Изложба на специалност Илюстрация 12 клас

Партер

  • от 10 - 16 ч.
  • Откриване на изложбата в 13 часа

 

Ателие № 1 –  ИЛЮСТРАЦИЯ                

Етаж 1                           

  • от 10 - 16 ч. с преподавател Александра Гогова –  10 б –  клас  –  II група

 

Кабинет – ИЛЮСТРАЦИЯ

Етаж 1                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Катя Фотева – 11  б – II група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Александра Гогова –  12 б –  клас II група

 

Ателие № 2 – ВЕЧЕРЕН АКТ – РИСУВАНЕ

Етаж 1                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Момчил Илиев –  сборна група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Рада Пилюшка – Рисуване – 11 б – I група

 

Ателие по СКУЛПТУРА 1

Етаж 1                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Валентин Мечанов – сборна група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Момчил Илиев – 10 а –  II група

 

Ателие по СКУЛПТУРА 2

Етаж 1                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Чавдар Георгиев  – 12 а клас –  II група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Петко Генов – 11 а клас –  II група

 

Ателие № 3 – РИСУВАНЕ

Етаж 2                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Рада Пилюшка – сборна група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Свилена Колева – сборна група

 

Ателие № 4 – КОЛАЖИ и РИСУВАНЕ

Етаж 2                            

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Юлиана Текова –   8 б клас –  I група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Александра Гогова –  8 а клас  –  II група

 

Ателие № 5 – ЖИВОПИС

Етаж 2                           

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Динко Стоев –  9 а  клас – II група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Атанас Ташев –  10 а  клас –  I група

 

Салон – ПРЕЗЕНТАЦИИ, СРЕЩИ...

Етаж 3                           

  • 11.00 часа – Прожекция на филма за Любен Зидаров –„Вълшебното огледало“
  • 12.00 – Прожекция на анимационни филми
  • 15.00 часа –- Дизайн на персонажи.- презентация с Мартин  Пунчев - дизайнер на персонажи за игри, анимация и играчки и преподавател в cgzen.com - студио за дигитални изкуства
  • 16.00 часа-  Награждаване на отличените в конкурса за рисунка с таблет.

 

Компютърен кабинет – КОНКУРС ЗА РИСУНКА С ТАБЛЕТ НА ФИРМА АДКОМ на тема

Етаж 4                          " Имам си една мечта "                      

  • от 10 - 16 ч. с преподавател Ваня Малакчиева – сборна група

 

Видеозала – ПРЕЗЕНТАЦИИ , ФИЛМИ

Етаж 4                           

  • от 10 - 13 ч.    Ерика Боянова – 9 б клас – I група
  • от 13 – 16 ч.   Вера Ташева –  8 а клас – I група

 

Ателие № 6 – ЖИВОПИС

Етаж 4                            

  • от 10 – 13ч. с преподавател Мими Добрева –  12 а клас – II група
  • от 13 - 16 ч. с преподавател Динко Стоев –  11 а клас – I група

 

Малка ГРАФИКА

Етаж 4                             

  • от 10-13 ч. с преподавател Добрил Андреев  – 10 б клас –  I група
  • от 13 – 16 ч. с преподавател Светлозар Петков –  9 б клас  – I група

 

Ателие № 7 – ДЕТСКА ШКОЛА

полуетаж 4/5               

  • от 10 - 16 ч. с преподавател Цветомила Христова 

 

Ателие № 9 – РИСУВАНЕ

Етаж 5                               

  • от 10 - 13 ч. с преподавател Аглика Илиева –  8 б клас – II група

  

Ателие № 10 – ГРАФИКАРъчна хартия и печат

Етаж 5                               

  • от 10 - 16 ч. с преподавател Снежина Бисерова –  сборна група
Антикорупция

АНТИКОРУПЦИЯ

Галерия Дебют

ГАЛЕРИЯ ДЕБЮТ

Детска школа

ДЕТСКА ШКОЛА

Обществен съвет

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

<  Май 2021  >
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
София, България