Резултати от XIV Национален конкурс за учебна рисунка

ПРОТОКОЛ С ЛАУРЕАТИ И НОМИНИРАНИ ОТ НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС ЗА УЧЕБНА РИСУНКА – 2018г.
I – ВА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – НАТЮРМОРТ
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 14 Божидар Некезов Отличен 5,65 НУИИ "Илия Петров"
2 19 Василена Пейчева Отличен 5,60 НГПИ "Св. Лука"
3 18 Виктория Илиева Мн. добър 5,40 НХГ "Цанко Лавренов"-Пловдив
3 1 Владислав Кръстев Мн. добър 5,40 НУИИ "Илия Петров"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
4 24 Рада Скумова Мн. добър 5,30 НУИИ "Илия Петров"
5 7 Кристина Александрова Мн. добър 5,20 НУИИ "Илия Петров"
6 23 Мариана Камберова Мн. добър 5,10 НГПИ "Св. Лука"
7 6 Ая Ночева Мн. добър 4,85 НГ за сцен.и екранни изкуства-Пловдив
8 21 Радостина Кръстева Мн. добър 4,80 НГПИ "Св. Лука"
9 15 Йоанна Петрова Мн. добър 4,65 НУИИ "Илия Петров"
10 9 Стоян Цветанов Мн. добър 4,55 НУИИ "Илия Петров"
11 8 Кристина Анастасова Мн. добър 4,55 НУИИ "Илия Петров"
           
II – РА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ГЛАВА
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 4 Венцислава Нейкова Отличен 5,70 НГПИ "Св. Лука"
2 7 Боряна Трифонова Отличен 5,55 НУИИ "Илия Петров"
3 6 Димитър Спасов Мн. добър 5,45 НУИИ "Илия Петров"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
4 18 Габриела Русинова Мн. добър 5,40 НХГ "Цанко Лавренов"-Пловдив
5 12 Ирена Полименова Мн. добър 5,15 НУИИ "Илия Петров"
6 3 Димитър Петков Мн. добър 5,00 НГПИ "Св. Лука"
7 5 Габриела Калинова Мн. добър 4,80 НГПИ "Св. Лука"
8 17 Андон Бакъров Мн. добър 4,70 НУИИ "Илия Петров"
9 13 Мартин Месропов Мн. добър 4,55 НУПИД "Акад.Дечко Узунов"Казанлък
10 15 Ергюл Ахмедова Добър 4,40 НУИ "Проф.Веселин Стоянов"Русе
           
III – ТА ВЪЗРАСТОВА ГРУПА – ОБЛЕЧЕНА ФИГУРА
№ код ИМЕНА НА НАГРАДЕНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
1 7 Любослава Любчова Отличен 5,90 НГПИ "Св. Лука"
2 5 Ева Ханджиева Отличен 5,50 НГПИ "Св. Лука"
2 20 Александър Лазарков Отличен 5,50 НУИИ "Илия Петров"
№ код ИМЕНА НА НОМИНИРАНИТЕ Краен резултат УЧИЛИЩЕ
с думи с цифри
3 1 Надежда Трофимова Мн. добър 5,35 НУИ "Добри Христов"-Варна
3 3 Калина Симеонова Мн. добър 5,35 НГПИ "Св. Лука"
4 4 Калоян Радоев Мн. добър 5,15 НГПИ "Св. Лука"
5 17 Кристиан Андонов Мн. добър 5,15 НГПИ "Св. Лука"
6 2 Богдан Върбанов Мн. добър 4,90 НХГ "Цанко Лавренов"-Пловдив
7 6 Жоро Николов Мн. добър 4,90 НУИИ "Илия Петров"
8 16 Теодор Михайлов Мн. добър 4,80 НГПИ "Св. Лука"
9 15 Елия Иванова Мн. добър 4,60 НУИИ "Илия Петров"
10 9 Елизавета Белова Мн. добър 4,50 НУИ "Добри Христов"-Варна
11 11 Денис Христов Мн. добър 4,50 НГПИ "Св. Лука"
           
    Комисия:      
  Председател:   
    Доц. Бойка Доневска   
  Членове:    
  1 Проф. Любомир Каралеев   
  2 Проф. Десислава Минчева   
  3 Проф. Станислав Памукчиев   
  4 Доц. Кирил Матеев   
  5 Доц. Цветан Стоянов   
Антикорупция

АНТИКОРУПЦИЯ

Галерия Дебют

ГАЛЕРИЯ ДЕБЮТ

Детска школа

ДЕТСКА ШКОЛА

Обществен съвет

ОБЩЕСТВЕН СЪВЕТ

<  November 2018  >
MTWTFSS
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
София, България